CAWATT - 4 in 1 cable connector set 15W
From
€8.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.09 |
|---|---|
| Net total: | €8.09 |
| Gross total: | €9.63 |
Product number:
A36-MO2530-03
Inventory:
Product information "CAWATT - 4 in 1 cable connector set 15W"
Cable connector set with wireless charger 15W and watch charger (Apple®only). 4 in 1 charging cable with ejector pin tool. Recycled PU and RPET cover, plastics in recycled ABS and recycled aluminium plate.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8504 4095 |
| Height: | 116mm |
| Length: | 88mm |
| Material: | Recycled ABS |
| OuterCartonDimension: | 48 x 32 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 80 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 32 x 20 cm |
| Width: | 30mm |
Login