CARTOPAD - Recycled notebook with pen
From
€0.45
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.45 |
|---|---|
| Net total: | €0.45 |
| Gross total: | €0.54 |
Product number:
A36-MO7626-03
Inventory:
Product information "CARTOPAD - Recycled notebook with pen"
Recycled paper notebook with matching pen. Soft paper cover with pen holder. Casebound. 160 lined pages (80 sheets). Matching push button ball pen in recycled carton and biodegradable plastic. Blue ink. FSC®-certified
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 9mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 46 x 25 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.72 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 25 x 25 cm |
| Width: | 85mm |
Login