CAPO - 5 panel baseball cap 130 gr/m²
From
€2.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.10 |
|---|---|
| Net total: | €2.10 |
| Gross total: | €2.50 |
Product number:
A36-MO2543-85
Inventory:
Product information "CAPO - 5 panel baseball cap 130 gr/m²"
5 panel polyester performance cap with adjustable hook and loop closure and laser perforated holes with 2 stitched eyelets in matching colour. Item is quick dry, sweat and water repellent. 130 gr/m²
| Colour: | French Navy |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Height: | 110mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 60 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 150 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 40 x 60 cm |
| Width: | 160mm |
Login