CAMDEN - 600D Polyester shopping bag
From
€1.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.70 |
|---|---|
| Net total: | €1.70 |
| Gross total: | €2.02 |
Product number:
A36-MO8715-03
Inventory:
Product information "CAMDEN - 600D Polyester shopping bag"
Shopping bag in 600D polyester with side pocket and inside zippered pocket. Long and short handles.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 300mm |
| Length: | 330mm |
| Material: | PET-PVC |
| OuterCartonDimension: | 50 x 35 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 35 x 23 cm |
| Width: | 165mm |
Login