CALY - RPET fleece picnic blanket
From
€5.01
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.01 |
|---|---|
| Net total: | €5.01 |
| Gross total: | €5.96 |
Product number:
A36-MO6891-04
Inventory:
Product information "CALY - RPET fleece picnic blanket"
Foldable RPET 150 gr/m² polar fleece picnic blanket with water resistant coated PEVA reverse side. Includes a front zipper pocket and short carry strap.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6306 9000 |
| Height: | 1500mm |
| Length: | 1500mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 60 x 37 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.28 |
| Outer carton dimensions: | 60 x 37 x 27 cm |
| Width: | 1200mm |
Login