CADEAU - 3 piece gift set in box
From
€8.94
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.94 |
|---|---|
| Net total: | €8.94 |
| Gross total: | €10.64 |
Product number:
A36-MO2634-03
Inventory:
Product information "CADEAU - 3 piece gift set in box"
3 piece gift set including a double wall stainless steel insulated bottle 500ml, A5 notebook with hard RPET and cork casebound cover with 160 lined recycled paper pages (80 sheets) and an aluminium push ball pen. Blue ink. FSC®-certified
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 78mm |
| Length: | 280mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 52 x 32 x 37 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 8 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 32 x 37 cm |
| Width: | 235mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.