BYPRO - Saddle cover
From
€0.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.27 |
|---|---|
| Net total: | €0.27 |
| Gross total: | €0.32 |
Product number:
A36-MO8071-06
Inventory:
Product information "BYPRO - Saddle cover"
Saddle cover for bicycle made in polyester with elastic rubber trimming. Sublimation print available on white item only.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Height: | 70mm |
| Length: | 230mm |
| Material: | PA |
| OuterCartonDimension: | 50 x 31 x 44 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 31 x 44 cm |
| Width: | 260mm |
Login