BYPRO RPET - Saddle cover RPET
From
€0.43
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.43 |
|---|---|
| Net total: | €0.43 |
| Gross total: | €0.51 |
Product number:
A36-MO9908-03
Inventory:
Product information "BYPRO RPET - Saddle cover RPET"
Saddle cover for bicycle made in RPET with elastic rubber trimming. Sublimation print available on white item only.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Height: | 70mm |
| Length: | 235mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 45 x 23 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 2.64 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 23 x 25 cm |
| Width: | 260mm |
Login