BYLUX - 2 bicycle lights in PP box
From
€1.67
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.67 |
|---|---|
| Net total: | €1.67 |
| Gross total: | €1.99 |
Product number:
A36-MO8070-99
Inventory:
Product information "BYLUX - 2 bicycle lights in PP box"
Set of 2 red and white additional lights for bicycle and outdoor use. Delivered in frosty white PP box. 2 button cells included.
| Colour: | Multicolour |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8512 1000 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 53 x 25 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.28 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 25 x 24 cm |
| Width: | 40mm |
Login