BUZZ KIDS - 5 panel kids baseball cap
From
€0.81
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.81 |
|---|---|
| Net total: | €0.81 |
| Gross total: | €0.96 |
Product number:
A36-MO2346-38
Inventory:
Product information "BUZZ KIDS - 5 panel kids baseball cap"
5 panel kids baseball cap in cotton twill 180 gr/m² with adjustable hook and loop closure for a comfortable fit.
| Colour: | Fuchsia |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6505 0030 |
| Length: | 540mm |
| Material: | Cotton |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 65 x 45 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 65 x 45 x 38 cm |
Login