BRICK LANE - Jute shopping bag
From
€1.86
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.86 |
|---|---|
| Net total: | €1.86 |
| Gross total: | €2.21 |
Product number:
A36-MO8965-13
Inventory:
Product information "BRICK LANE - Jute shopping bag"
Jute laminated shopping bag with cotton padded. Short handles.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | IN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 170mm |
| Length: | 400mm |
| Material: | Jute |
| OuterCartonDimension: | 46 x 40 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.48 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 40 x 42 cm |
| Width: | 325mm |
Login