BOWY - 4 highlighter pencils in box
From
€0.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.46 |
|---|---|
| Net total: | €0.46 |
| Gross total: | €0.55 |
Product number:
A36-MO6836-99
Inventory:
Product information "BOWY - 4 highlighter pencils in box"
Set of 4 highlighter coloured pencils in recycled paper box.
| Colour: | Multicolour |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9609 1090 |
| Height: | 7mm |
| Length: | 175mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 34 x 19 x 44 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.8 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 19 x 44 cm |
| Width: | 7mm |
Login