BOWFAN - Rainbow wooden hand fan
From
€1.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.24 |
|---|---|
| Net total: | €1.24 |
| Gross total: | €1.48 |
Product number:
A36-MO6446-99
Inventory:
Product information "BOWFAN - Rainbow wooden hand fan"
Manual hand fan in wood and polyester fabric with rainbow pattern.
| Colour: | Multicolour |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Height: | 232mm |
| Length: | 35mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 48 x 30 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.9 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 30 x 36 cm |
| Width: | 22mm |
Login