BLOQUERO PLUS - Recycled notebook with pen
From
€1.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.49 |
|---|---|
| Net total: | €1.49 |
| Gross total: | €1.77 |
Product number:
A36-KC7013-03
Inventory:
Product information "BLOQUERO PLUS - Recycled notebook with pen"
Recycled paper notebook with pen. Twin-wire. 140 plain recycled paper pages (70 sheets). Push button ball pen in recycled carton and biodegradable plastic. Blue ink. Black elastic pen holder. FSC®-certified
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Length: | 260mm |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 42 x 28 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.82 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 28 x 22 cm |
| Width: | 190mm |
Login