BLOQUERO - B6 Recycled notebook with pen
From
€0.77
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.77 |
|---|---|
| Net total: | €0.77 |
| Gross total: | €0.92 |
Product number:
A36-KC7012-03
Inventory:
Product information "BLOQUERO - B6 Recycled notebook with pen"
Recycled paper notebook with pen. Twin-wire. 140 plain recycled paper pages (70 sheets). Push button ball pen in recycled carton and biodegradable plastic. Blue ink. Black elastic pen holder. FSC®-certified
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 180mm |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 38 x 32 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.86 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 32 x 28 cm |
| Width: | 130mm |
Login