BLIGHT - Rechargeable bike light set
From
€2.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.95 |
|---|---|
| Net total: | €2.95 |
| Gross total: | €3.51 |
Product number:
A36-MO2429-03
Inventory:
Product information "BLIGHT - Rechargeable bike light set"
Set of 2 rechargeable COB bicycle lights with 3 lightning modes. Built in 100 mAh rechargeable battery each, including charging cable and 2 silicone mounting strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8512 1000 |
| Height: | 50mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | ABS-PC |
| OuterCartonDimension: | 42 x 29 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.1 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 29 x 25 cm |
| Width: | 40mm |
Login