BLERM - Ceramic lining tumbler 350 ml
From
€2.53
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.53 |
|---|---|
| Net total: | €2.53 |
| Gross total: | €3.01 |
Product number:
A36-MO2572-06
Inventory:
Product information "BLERM - Ceramic lining tumbler 350 ml"
Double wall tumbler in PP outer wall with inner wall in recycled stainless steel (90% recycled stainless steel and 10% stainless steel) with a ceramic inner lining. Leak-free. Capacity: 350 ml.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Length: | 85mm |
| Material: | Recycled Stainless steel |
| OuterCartonDimension: | 49 x 39 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 39 x 34 cm |
| Width: | 140mm |
Login