BLANQUITO CLEAN - Antibacterial stylus ballpen
From
€0.17
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.17 |
|---|---|
| Net total: | €0.17 |
| Gross total: | €0.20 |
Product number:
A36-MO6153-06
Inventory:
Product information "BLANQUITO CLEAN - Antibacterial stylus ballpen"
Push button stylus pen in ABS with antibacterial barrel. ISO 22196. Blue ink.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 140mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.14 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 31 x 20 cm |
| Width: | 11mm |
Login