BLANCOS - Sneakers in PU 42
From
€9.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €9.38 |
|---|---|
| Net total: | €9.38 |
| Gross total: | €11.16 |
Product number:
A36-MO2042-06
Inventory:
Product information "BLANCOS - Sneakers in PU 42"
Lightweight sneakers in PU with rubber outsole and polyester laces. Size: 42. Presented in white shoe box. The sneakers are supplied with laces only threaded in the first 2 eyelets.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6402 9190 |
| Height: | 91mm |
| Length: | 291mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 45 x 33 x 48 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 33 x 48 cm |
| Width: | 100mm |
Login