BIELO TUMBLER - High borosilicate glass 350ml
From
€2.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.95 |
|---|---|
| Net total: | €2.95 |
| Gross total: | €3.51 |
Product number:
A36-MO9927-03
Inventory:
Product information "BIELO TUMBLER - High borosilicate glass 350ml"
Double wall high borosilicate glass with silicone lid. Capacity 350ml
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 4910 |
| Height: | 150mm |
| Material: | Glass High Borosilicate |
| OuterCartonDimension: | 49 x 33 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.68 |
| Outer carton dimensions: | 49 x 33 x 40 cm |
| Width: | 90mm |
Login