BENTE COLOUR - Organic cotton shopping bag
From
€1.32
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.32 |
|---|---|
| Net total: | €1.32 |
| Gross total: | €1.57 |
Product number:
A36-MO2197-85
Inventory:
Product information "BENTE COLOUR - Organic cotton shopping bag"
Organic cotton shopping bag with long handles and gusset. 220 gr/m².
| Colour: | French Navy |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 420mm |
| Length: | 380mm |
| Material: | Organic Cotton |
| OuterCartonDimension: | 46 x 40 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 40 x 20 cm |
| Width: | 90mm |
Login