BEIBAKU - PLA double wall tumbler 350ml
From
€4.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.24 |
|---|---|
| Net total: | €4.24 |
| Gross total: | €5.05 |
Product number:
A36-MO2310-13
Inventory:
Product information "BEIBAKU - PLA double wall tumbler 350ml"
Double wall tumbler in 100% PLA corn with PP drinking lid with inner TPR. Leak free. Capacity: 350 ml.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 140mm |
| Material: | PLA |
| OuterCartonDimension: | 50 x 30 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 30 x 33 cm |
| Width: | 85mm |
Login