BEANDY - Glass jar with jelly beans
From
€0.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.95 |
|---|---|
| Net total: | €0.95 |
| Gross total: | €1.13 |
Product number:
A36-KC7103-99
Inventory:
Product information "BEANDY - Glass jar with jelly beans"
Multicolour jelly beans in a glass container jar with metallic cover. 40 grams candy.
| Colour: | Multicolour |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 7010 9067 |
| Height: | 35mm |
| Length: | 55mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Glass Soda Lime |
| OuterCartonDimension: | 42 x 25 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 144 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.3 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 25 x 27 cm |
| Width: | 50mm |
Login