BEAKER - Single wall mug 300ml
From
€0.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.90 |
|---|---|
| Net total: | €0.90 |
| Gross total: | €1.07 |
Product number:
A36-MO2772-07
Inventory:
Product information "BEAKER - Single wall mug 300ml"
PP mug with recycled stainless steel base (90 % recycled stainless steel and 10% stainless steel) and PP sliding lid. Capacity: 300 ml.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 1000 |
| Length: | 112mm |
| Material: | PP |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 44 x 36 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 36 x 42 cm |
| Width: | 100mm |
Login