BANGKOK - Duffle bag in 600D RPET
From
€5.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.90 |
|---|---|
| Net total: | €5.90 |
| Gross total: | €7.02 |
Product number:
A36-MO2644-03
Inventory:
Product information "BANGKOK - Duffle bag in 600D RPET"
Duffle bag in 600D RPET polyester with PU coating. Front zippered pocket. Inside 210D RPET polyester lining. 1 side zippered compartment / 1 side mesh compartment. Zippered pocket inside.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9211 |
| Length: | 510mm |
| Material: | RPET |
| OuterCartonDimension: | 48 x 48 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 48 x 27 cm |
| Width: | 280mm |
Login