BAMBOOSET - Bamboo pen and pencil set
From
€0.64
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.64 |
|---|---|
| Net total: | €0.64 |
| Gross total: | €0.76 |
Product number:
A36-MO8111-40
Inventory:
Product information "BAMBOOSET - Bamboo pen and pencil set"
Bamboo barrel pen set which includes a stylus push button pen and a mechanical pencil presented in a paper box. Blue ink. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 5000 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 160mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 59 x 38 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.12 |
| Outer carton dimensions: | 59 x 38 x 26 cm |
| Width: | 50mm |
Login