BAMBLOC - Bamboo notebook with pen lined
From
€2.22
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.22 |
|---|---|
| Net total: | €2.22 |
| Gross total: | €2.64 |
Product number:
A36-MO9435-40
Inventory:
Product information "BAMBLOC - Bamboo notebook with pen lined"
Bamboo cover notebook with matching pen. Twin-wire. 140 lined recycled paper pages (70 sheets). Matching push button ball pen with bamboo barrel and ABS details. Elastic pen holder. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 13mm |
| Length: | 130mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 55 x 36 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 64 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 17.34 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 36 x 21 cm |
| Width: | 130mm |
Login