BALTIMORE - Ball pen and roller set
From
€3.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.21 |
|---|---|
| Net total: | €3.21 |
| Gross total: | €3.82 |
Product number:
A36-MO7475-03
Inventory:
Product information "BALTIMORE - Ball pen and roller set"
Metal pen set with ball pen and roller ball, presented in a zipped PU leather pouch in matching colour and contrasted stitching. Blue and black ink respectively.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 170mm |
| Material: | PU |
| OuterCartonDimension: | 37 x 25 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 25 x 36 cm |
| Width: | 65mm |
Login