BALLARAT - Round key ring metal bamboo
From
€0.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.49 |
|---|---|
| Net total: | €0.49 |
| Gross total: | €0.58 |
Product number:
A36-MO9948-40
Inventory:
Product information "BALLARAT - Round key ring metal bamboo"
Round shaped zinc alloy key ring with bamboo front. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Height: | 4mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 38 x 24 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.6 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 24 x 16 cm |
| Width: | 40mm |
Login