BACOOL - Transparent PVC cooler bag
From
€1.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.42 |
|---|---|
| Net total: | €1.42 |
| Gross total: | €1.69 |
Product number:
A36-MO7760-22
Inventory:
Product information "BACOOL - Transparent PVC cooler bag"
Cooler bag in transparent PVC for one bottle. Put the cooler in the freezer before using and it will keep your bottle cool for longer.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9219 |
| Height: | 250mm |
| Length: | 95mm |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 44 x 43 x 31 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 17.06 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 43 x 31 cm |
| Width: | 95mm |
Login