AZUUR - Acacia wood serving board
From
€7.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.06 |
|---|---|
| Net total: | €7.06 |
| Gross total: | €8.40 |
Product number:
A36-MO2099-40
Inventory:
Product information "AZUUR - Acacia wood serving board"
Acacia wood serving board with epoxy resin detail and handle. Wood is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419 2090 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 390mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 41 x 26 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.5 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 26 x 28 cm |
| Width: | 235mm |
Login