AWAYCUP - PP cup capacity 250ml
From
€0.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.14 |
|---|---|
| Net total: | €0.14 |
| Gross total: | €0.17 |
Product number:
A36-MO2256-06
Inventory:
Product information "AWAYCUP - PP cup capacity 250ml"
Reusable single wall coffee cup in PP. Capacity: 250 ml. As this is a single walled mug, heat transfer can still occur.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 1000 |
| Height: | 100mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 42 x 34 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 34 x 30 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 85mm |
Login