ASTORIA - PP tumbler with silicone lid
From
€0.65
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.94 |
|---|---|
| Net total: | €0.94 |
| Gross total: | €1.12 |
Product number:
A36-MO8078-04
Inventory:
Product information "ASTORIA - PP tumbler with silicone lid"
Single wall tumbler in shiny white PP with silicone lid and middle ring. Capacity 350 ml. As this is a single walled mug heat transfer can still occur.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 1000 |
| Height: | 110mm |
| Material: | PP |
| OuterCartonDimension: | 48 x 29 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.15 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 29 x 29 cm |
| Width: | 85mm |
Login