ASTOGLASS - Glass tumbler 350 ml
From
€1.01
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.01 |
|---|---|
| Net total: | €1.01 |
| Gross total: | €1.20 |
Product number:
A36-MO9992-04
Inventory:
Product information "ASTOGLASS - Glass tumbler 350 ml"
Glass tumbler with silicone lid and grip. Capacity 350 ml. As this is a single wall mug heat transfer can still occur.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 4999 |
| Height: | 120mm |
| Material: | Glass Soda Lime |
| OuterCartonDimension: | 52 x 33 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.62 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 33 x 28 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 90mm |
Login