ARPU - Recycled leather A5 notebook
From
€1.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.38 |
|---|---|
| Net total: | €1.38 |
| Gross total: | €1.64 |
Product number:
A36-MO6835-48
Inventory:
Product information "ARPU - Recycled leather A5 notebook"
A5 notebook with 70% recycled pre-consumer leather and 30% latex PU cover. Casebound. 192 lined pages recycled paper (96 sheets). Matching cotton elastic closure strap and pen holder.
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 212mm |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 34 x 31 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.86 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 31 x 24 cm |
| Width: | 146mm |
Login