AROM - Metal mug and carabiner handle
From
€1.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.84 |
|---|---|
| Net total: | €1.84 |
| Gross total: | €2.19 |
Product number:
A36-MO6918-06
Inventory:
Product information "AROM - Metal mug and carabiner handle"
Sublimation metal vintage double wall stainless steel mug carabiner handle. Capacity 300 ml.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7323 9300 |
| Height: | 90mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 56 x 37 x 21 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.54 |
| Outer carton dimensions: | 56 x 37 x 21 cm |
| Width: | 90mm |
Login