ARENAPOWER - Powerbank 4000mAh 5W
From
€5.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.78 |
|---|---|
| Net total: | €5.78 |
| Gross total: | €6.88 |
Product number:
A36-MO9663-40
Inventory:
Product information "ARENAPOWER - Powerbank 4000mAh 5W"
Powerbank. 4000 mAh. Bamboo. Outputs: USB up to 5W. Input: USB 5W. 4 LED indicators. Built-in Micro USB plug. USB-A to Micro USB cable (30 cm) with Type-C adapter included.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 12mm |
| Length: | 115mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 48 x 26 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.34 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 26 x 15 cm |
| Width: | 70mm |
Login