ARENA SOLAR - Solar Powerbank 4000mAh 5W
From
€6.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.38 |
|---|---|
| Net total: | €6.38 |
| Gross total: | €7.59 |
Product number:
A36-MO6509-40
Inventory:
Product information "ARENA SOLAR - Solar Powerbank 4000mAh 5W"
Solar powerbank. 4000 mAh. Bamboo. Outputs: USB-A up to 5W. Input: USB-A 5W. Solar input 150–200mAh/h. LED light (3 lm). Built-in Micro USB plug. USB-A to Micro USB cable with USB-C adapter included.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8501 7100 |
| Height: | 14mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 50 x 29 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.42 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 29 x 18 cm |
| Width: | 79mm |
Login