ARENA - Powerbank 6000mAh 10W
From
€4.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.90 |
|---|---|
| Net total: | €4.90 |
| Gross total: | €5.83 |
Product number:
A36-MO9662-40
Inventory:
Product information "ARENA - Powerbank 6000mAh 10W"
Wireless powerbank. 6000 mAh. Bamboo. Outputs: USB-A up to 10W. Wireless charging up to 5W. Input: USB-A 10W. 4 LED indicators. Built-in Micro USB plug. USB-A to Micro USB cable (30 cm) with USB-C adapter included.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 145mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 43 x 23 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.68 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 23 x 17 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 75mm |
Login