ARENA C - Wireless Powerbank 6000mAh 15W
From
€9.71
without imprint
| Unitprice without imprint | €9.71 |
|---|---|
| Net total: | €9.71 |
| Gross total: | €11.55 |
Product number:
A36-MO6815-40
Inventory:
Product information "ARENA C - Wireless Powerbank 6000mAh 15W"
Wireless powerbank. 6000 mAh. Bamboo. PD 20W. Outputs: USB-C up to 20W. Wireless charging 15W. Input: USB-C. 4 LED indicators. USB-C to USB-C cable (2A) with USB-A adapter included.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 147mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 52 x 23 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.54 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 23 x 17 cm |
| Width: | 75mm |
Login