ARCONOT PLAIN - A5 notebook 96 plain sheets
From
€0.77
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.77 |
|---|---|
| Net total: | €0.77 |
| Gross total: | €0.92 |
Product number:
A36-AR1804-48
Inventory:
Product information "ARCONOT PLAIN - A5 notebook 96 plain sheets"
A5 notebook with hard PU cover. Casebound. 192 plain recycled paper pages (96 sheets). Matching elastic closure strap and ribbon page-marker. FSC®-certified
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 33 x 31 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 31 x 23 cm |
| Width: | 140mm |
Login