ANOTATE - A5 RPET notebook recycled lined
From
€1.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.42 |
|---|---|
| Net total: | €1.42 |
| Gross total: | €1.69 |
Product number:
A36-MO6532-03
Inventory:
Product information "ANOTATE - A5 RPET notebook recycled lined"
A5 notebook with RPET cover. Twin-wire. 160 recycled white lined pages (80 sheets).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Length: | 140mm |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 37 x 23 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 23 x 22 cm |
| Width: | 210mm |
Login