AMESTE - Phone holder lanyard
From
€0.43
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.43 |
|---|---|
| Net total: | €0.43 |
| Gross total: | €0.51 |
Product number:
A36-MO2120-03
Inventory:
Product information "AMESTE - Phone holder lanyard"
Lanyard in polyester with phone cord holder and safety buckle. 2 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6307 9098 |
| Length: | 20mm |
| Material: | PET |
| OuterCartonDimension: | 52 x 32 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 32 x 20 cm |
| Width: | 550mm |
Login