ALUBA - Twist ball pen
From
€0.68
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.68 |
|---|---|
| Net total: | €0.68 |
| Gross total: | €0.81 |
Product number:
A36-MO2806-06
Inventory:
Product information "ALUBA - Twist ball pen"
Twist ballpen with recycled aluminium barrel, recycled ABS twist part, and metal clip with bamboo detail. Blue ink.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Length: | 140mm |
| Material: | Aluminium |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 31 x 26 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 26 x 20 cm |
| Width: | 12mm |
Login