ALBERTA - Conference folder recycled
From
€1.45
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.45 |
|---|---|
| Net total: | €1.45 |
| Gross total: | €1.73 |
Product number:
A36-MO7411-13
Inventory:
Product information "ALBERTA - Conference folder recycled"
Conference folder with recycled carton cover. 20 lined sheets notepad. 2 piece sticky note memo pad. Medium yellow sticky notes pads and 5 assorted colours page markers. Shaped inner pocket. Cut-out handles. Snap button closure. Matching push button ball pen with paper barrel. Blue ink. Pen holder.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 345mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 34 x 30 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.9 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 30 x 36 cm |
| Width: | 285mm |
Login